poniedziałek, 16 marca 2015

Szyciowy blog roku 2014

konkurs szyciowy blog roku


Kochani,

Blog Maria Tamara: Moda i Szycie bierze udział w konkursie na Szyciowy Blog Roku 2014. Jeśli chcecie zapoznać się z moimi pracami lub chociażby je sobie przypomnieć zapraszam do odwiedzenia zakładek Moje prace, Tutoriale i Materiałoznawstwo i jeśli podoba się Wam ich zawartość, lub chcecie chociażby pokazać, że mnie lubicie, to zachęcam do głosowania. W tym celu należy:


2) Kliknąć przycisk "Oddaj głos"
3) Potwierdzić oddanie głosu w wysłanym na maila komunikacie. Ten podpunkt jest bardzo ważny, gdyż bez potwierdzenia głosu jest on uznany za nieważny, a Wy jednocześnie tracicie szansę na zdobycie jednej z nagród. A przy okazji tematu nagród...
4) Każdy z głosujących ma szansę na wygranie książek „Proste i modne szycie”, „Uszyj w jedno popołudnie” i „Patchwork krok po kroku”. Rozdanych zostanie w sumie aż 50 poradników. Otrzyma je każda kolejna 40 osoba, która oddała ważny głos w konkursie, licząc od pierwszego głosu.

Dodatkowo głosujący  mogą wygrać 3 maszyny Łucznik ANNA 510, jeśli na oficjalnym profilu Facebook Łucznika ( tutaj ) umieszczą wpis, w którym napiszą, na kogo głosowali i uzasadnią swój wybór.

Także warto głosować, bo również i Wy macie szansę na nagrody. Za każdy oddany głos z góry wszystkim bardzo dziękuję:)

14 komentarzy: